wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Wydarzenia

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Poliklinika DR Bardadyn

Drukuj

Wydarzenia

Diety online

Systematycznie wzrasta zainteresowanie profesjonalnymi Jadłospisami Odchudzającymi do użytku domowego. Większość osób wybiera początkowo Jadłospisy 800 lub 1200kcal, a po schudnięciu przechodzi na diety o wyższej kaloryczności – 1600 lub 2000kcal. Bardzo popularna jest też dieta obniżająca cholesterol i wprowadzona niedawno dieta przeciwcukrzycowa.   

Zagranicę – do Wielkiej Brytanii, USA, Skandynawii i Arabii Saudyjskiej - zamawiany jest najczęściej Program Oczyszczająco-Odchudzający 1200kcal.

Więcej na ten temat na stronie Jadłospisy.

Wczasy Odchudzające - Fero Lux Hotel

Zapraszamy na turnus z dietą strukturalną od 04.05 do 11.05 w specjalnej cenie z 15% zniżką.

Sprawdź szczegóły na: www.ferosystem.pl

 

 

 

 

Wczasy Odchudzające - Mazowsze Medi Spa

Serdecznie zapraszamy na turnus majowy w terminie 9-16 maja ze spotkaniem autorskim z Doktorem Bardadynem.

Więcej informacji: www.mazowszemedispa.com

 

Dwa Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bary w Lublinie już otwarte !

Serdecznie zapraszamy do Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar w Lublinie, które znajdują się w Realu i Galerii Olimp.

Więcej szczegółów: Bar - Lublin Olimp i Bar-Lublin Real

Nowa książka Dr Bardadyna

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów diety strukturalnej. Najnowsza książka dr Marka Bardadyna pt. "Odmładzająca Książka Kucharska" już w księgarniach!

Odmładzająca książka kucharska to kontynuacja Odchudzającej książki kucharskiej, bestsellerowego poradnika kulinarnego zawierającego przepisy na koktajle i dania diety strukturalnej. Doktor Marek Bardadyn proponuje w nim 100 nowych przepisów, które nie tylko pozwolą szybko, trwale i ze smakiem schudnąć, ale jednocześnie niezwykle skutecznie pobudzą procesy odmładzania organizmu.

Możliwość naturalnej suplementacji konkretnych witamin i minerałów na podstawie danych o ich zawartości w poszczególnych daniach to efekt wprowadzenia przez autora innowacyjnej formuły prezentacji przepisów kulinarnych i bardzo praktyczne rozwiązanie, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów zdrowego stylu życia
i odżywiania.

Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar w TVN24 Biznes i Świat

Franczyza Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Już wkrótce zostaną otwarte kolejne Bary. Współpracą z marką Dr Bardadyn zainteresowanych jest również wiele renomowanych Centrów Handlowych oferujących naszym franczyzobiorcom atrakcyjne lokale w różnych miastach Polski.  

Połączenie oferty bardzo smacznych i zdrowych produktów z promocją zdrowego stylu życia i odżywiania, to zupełna nowość i z tego względu dynamiczny rozwój naszej sieci jest coraz częściej przedmiotem zainteresowania mediów. Zapraszamy do obejrzenia programów o Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar w TVN24 BiŚ 1 oraz TVN24 BiŚ 2.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt  pod numerem tel. +48 602 696 800

Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar w Agora Bytom

7 lipca 2013 r. Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar wygrał plebiscyt na najlepszy lokal gastronomiczny w Bytomiu: plebiscyt

Zapraszamy do Baru w  Agora Bytom, Czekają na Państwa przepyszne sałatki, koktajle, kanapki według specjalnie przygotowanych receptur.

Więcej informacji: Bar - Agora Bytom

Gwiazda "M jak Miłość" w Ustroniu

Gwiazda "M jak Miłość" jest osobą powszechnie lubianą i ma doskonałe relacje z fanami, których nie brakowało również wśród uczestników wczasów odchudzających w Ustroniu. Wspólnie z kuracjuszami z uwagą wysłuchała wykładu Dr Bardadyna, a po jego zakończeniu, podczas spotkania, żywo interesowała się przede wszystkim gotowymi koktajlami diety strukturalnej, które doskonale nadają się do stosowania na planie filmowym.  

Dr Bardadyn w Rijadzie

Dr Marek Bardadyn spotkał się w Rijadzie z Dr. Abdullahem A. Al Rabeeah, Ministrem Zdrowia Arabii Saudyjskiej i szefem światowej sławy szpitala uniwersyteckiego, który jest również znany w Polsce z przeprowadzenia w nim operacji rozdzielenia syjamskich sióstr Darii i Olgi. Rozmowy skupiły się na współpracy w zakresie dietetyki i nowych produktów zdrowotnych.

Odchudzanie nad morzem

Niezwykle interesujący pod względem architektonicznym i doskonale wyposażony hotel AQUARIUS SPA***** jest drugim po Sanatorium SAN w Kołobrzegu obiektem nad Bałtykiem oferującym kuracje odchudzające Dr Bardadyn.

Optymizm i dieta

Magazyn SUPER LINIA opublikował wywiad ze znaną aktorką Darią Widawską – gwiazdą seriali „Magda M.” i „39 i pół”. Jaka jest recepta na zgrabną sylwetkę, energię i doskonałe samopoczucie? Odpowiedź, jakiej udziela gwiazda jest prosta - optymizm, aktywność fizyczna i dieta strukturalna.
"SL. Ile kg udało się Pani zrzucić?
Od 10 lat się nie ważę, żeby się nie stresować. Uważam, że póki się dobrze czuję we własnej skórze, nie czuję się zbyt ciężka - wszystko jest w porządku.
Kiedy zaczynam się ze sobą źle czuć, to ograniczam jedzenie. Ale wiem, że schudłam na wczasach 3-4kg w 6 dni. Poznaję po ciuchach: spodniach, spódnicach i bluzach. Dobrym kryterium zmiany mojej wagi są kostiumy teatralne. Od powrotu z wczasów odchudzających, staram się kontynuować dietę strukturalną w domu. Zamieniłam ziemniaki na kasze i wprowadziłam dużo surówek.(...)
Tak naprawdę jem zdrowo, bo uwielbiam owoce morza i ryby. Mięso mogę zastąpić rybami. Jako gdynianka mam to chyba we krwi. Bardzo lubię kuchnię włoską, a więc makarony. I te słabości powodują, że pojawia się zbędny kilogram lub dwa. Teraz jestem fanką diety strukturalnej."

Kolejny bestseller

Książki o diecie strukturalnej i zdrowym stylu życia ukazują się od 2003 roku. Właśnie wtedy w księgarniach pojawiło się pierwsze wydanie "Kodów młodości". Od tego czasu książki Dr Marka Bardadyna niezmiennie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników i kolejno zyskują miano bestsellerów. "Kody młodości" zostały wydane ostatnio w języku angielskim i aktualnie przygotowywane jest tłumaczenie na język arabski.  

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone