wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Wczasy odchudzające

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Wczasy odchudzające

 

Zapraszamy na Wczasy Odchudzające 

 

 

   Zastanawiasz się, jak szybko schudnąć? Pragniesz cieszyć się idealną sylwetką, pełnią energii i doskonałym samopoczuciem, ale wiesz już, jak trudno w codziennym życiu osiągnąć te cele?

   Zastosuj sprawdzony i najskuteczniejszy sposób na szybkie odzyskanie równowagi ciała i ducha, jakim jest wyjazd na wczasy odchudzające, w których corocznie uczestniczą tysiące gości z całego świata!

 

 

Dlaczego warto pojechać na wczasy odchudzające?

wczasy-odchudzające

 

Wśród wielu powodów najważniejsze jest to, że wyjeżdżając na wczasy odchudzające w jednej chwili możesz zostawić za sobą wszystko, co przeszkadza w dbałości o formę, sylwetkę i zdrowie - pracę, domowe obowiązki, pośpiech i złe nawyki, które tak trudno skorygować w warunkach codziennego życia.

Wyjazd na turnus odchudzający to świetna okazja, aby zadbać o siebie. Wypocząć, a jednocześnie zmienić sposób odżywiania i zwiększyć aktywność fizyczną, by potem jak najdłużej cieszyć się z doskonałej figury, formy i samopoczucia.     


 

Dla kogo są przeznaczone turnusy odchudzające?

 

Zaskoczeniem dla każdego, kto po raz pierwszy przyjeżdża na wczasy odchudzające jest to, że obok osób z nadwagą i otyłością bardzo licznie uczesniczą w nich także osoby z prawidłową masą ciała. Organizowane przez nas od kilkunastu lat wczasy odchudzające, to propozycja dla wszystkich osób dbających o zdrowie i formę. 


 

Jaki jest program wczasów odchudzających?

 

To połączenie najskuteczniejszych idealnie zbilansowanych diet z atrakcyjnymi formami aktywności fizycznej. Dodatkowo wczasy odchudzające to odnowa biologiczna i zabiegi spa połączone z głębokim relaksem, które usuwają objawy przewlekłego zmęczenia i stresu. Program uzupelniają interesujące wykłady i praktyczne zajęcia z przyrządzania koktajli i innych dietetycznych dań prowadzone przez doświadczonych szefów kuchni.

wczasy-odchudzającewczasy-odchudzające

Jakie diety są dostępne na wczasach odchudzających Dr Bardadyn?

 

Najskuteczniejsze, sprawdzone i doskonalone od ponad 10 lat diety odchudzające, odmładzające i oczyszczające 800, 1200, 1600 i 2000 kcal w wersji tradycyjnej i wegetariańskiej opracowyane przez Dr Bardadyna, dzięki którym wymarzoną wagę osiąga się na wczasach odchudzających szybko, zdrowo, bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo.
Więcej szczegółowych informacji na temat programów i diet dostępnych na wczasach odchudzających Dr Bardadyn znajduje się na stronie www.WczasyOdchudzające.info

 

 

Dlaczego turnusy odchudzające cieszą się od lat dużym zainteresowaniem?  

 

Odchudzanie w grupie, która wspiera i motywuje jest znacznie łatwiejsze! Niezwykle cenna jest też możliwość poznania i wymiany doświadczeń z innymi zwolennikami diety strukturalnej, którzy od lat z doskonałymi rezultatami stosują zalecenia Dr Bardadyna.

 

 

Co zabrać ze sobą na wczasy odchudzające?

 

Niezbędny jest tylko zestaw sportowych strojów i obuwia dostosowany do wybranego programu i pory roku. Resztą zajmą się organizatorzy wczasów odchudzających, którzy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu naszych diet, ćwiczeń i zajęć edukacyjnych.   

Czy przed wyjazdem na wczasy odchudzające mam wykonać jakieś badania? 

 

Nie są one wymagane, ponieważ programy kuracji są w pełni zgodne z zaleceniami wiedzy medycznej i nauki o żywieniu człowieka (diety są dopuszczone do stosowania w placówkach sanatoryjnych). W przypadku osób chorych należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, a w wielu ośrodkach organizujących wczasy odchudzające istnieje dodatkowo możliwość konsultacji lekarskich.


 

Jak wczasy odchudzające wpływają na stan zdrowia?

 

Wypoczynek połączony z doskonale zbilansowaną dietą i odpowiednimi formami aktywności fizycznej prowadzi do narmalizacji masy ciała, co bardzo dobrze wpływa na stan zdrowia i samopoczucie. Następuje poprawa morfologii, obniżenie poziomu złego cholesterolu i wzrost frakcji HDL, normalizacja poziomu glukozy we krwi, a dodatkowo obserwowane jest ustępowanie zmian zapalnych i zwyrodnieniowych w tkankach, pobudzenie procesów regeneracji i odmładzania ustroju.

Wczasy odchudzające to także praktyczna nauka zasad zdrowego stylu życia, który zapewnia wewnętrzną harmonię, energię, doskonałe samopoczucie i cofa zegar biologiczny nawet o ponad 10 lat. Dowiesz się też, jak organizować swój czas i odżywiać się po powrocie do domu, aby jak najdłużej zachować młodzieńczą sylwetkę i zdrowie.


 

Ile można schudnąć podczas wyjazdu na wczasy odchudzające?

 

Podczas dwutygodniowego turnusu odchudzającego osoby ze znaczną otyłością chudną nawet ponad 6 kg. Jednak indywidualna utrata masy ciała, która zależy od wielu czynników - wyjściowej masy ciała, wieku, indywidualnego tempa przemiany materii i wreszcie od wybranej diety - może być bardzo różna. Wczasy odchudzające, podczas których dzienna utrata wagi wynosiła conajmniej 200 - 250 g należy uznać za udane.  

 

   Zapraszamy na wczasy odchudzające do luksusowych hoteli, ośrodków spa i sanatoriów oferujących wczasy odchudzające na licencji Dr Bardadyn, które znajdują się w najpiękniejszych miejscowościach wypoczynkowych i uzdrowiskach zapewniających idealne warunki do relaksu i dbałości o zdrowie.

 

   Prezentacja certyfikowanych ośrodków organizujących Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn znajduje się poniżej. Szczegółowe informacje na temat programów wczasów odchudzających, terminów oraz cen turnusów znajdują się na stronach internetowych poszczególnych hoteli. Rezerwacji wczasów odchudzających należy dokonać kontaktując się bezpośrednio z wybranym ośrodkiem.
 

HOTEL SOPOT **** w Sopocie

Pakiety odchudzające Dr Bardadyn nad morzem w Sopocie. Pięknie położony hotel, oddzielony od plaży jedynie parkiem. Komfortowe nowocześnie wyposażone pokoje i apartamenty.  Luksusowa strefa SPA & Wellness.

 

Lokalizacja: ul. J.J. Haffnera 88, 81-715 Sopot, 150 m od plaży 

Typ obiektu: czterogwiazdkowy hotel SPA & Wellness

Dostępne Programy: Pakiety Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal i 2000 kcal

Cena pobytu 7 dni (6 noclegów) od: 2380,- PLN

Dojazd: pociągiem/autobusem do Sopotu, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją

 

Kontakt:

Tel.:+48 58 882 80 00, +48 58 882 80 01

E- mail: reception@hotelsopot.eu

  

Szczegółowe informacje o pakietach odchudzających w Hotel Sopot **** w Sopocie  znajdziesz na stronie: 

www.hotelsopot.eu

Sanatorium SAN w Kołobrzegu

Jeden z najbardziej renomowanych i najchętniej odwiedzanych obiektów sanatoryjnych organizujących wczasy odchudzające nad polskim morzem. Bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych i wyszczuplających.

Lokalizacja: ul. Kasprowicza 17, 78-100 Kołobrzeg 
nad Morzem Bałtyckim, 200 m od plaży
Typ obiektu: sanatorium
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal i 1200 kcal
Cena pobytu 8 dni (7 noclegów) od: 1199,- PLN
System pobytów: od soboty do soboty
Dojazd: pociągiem/autobusem do Kołobrzegu, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: +48 94 352 64 41 do 48
E- mail: marketing@san.pl

 

Szczegółowe informacje o wczasach odchudzających organizowanych przez Sanatorium SAN w Kołobrzegu znajdują się na stronie: www.san.pl

Mazowsze Medi Spa w Ustroniu

Położony w malowniczym rejonie uzdrowiska Ustroń luksusowy ośrodek wypoczynkowy z nowoczesnym centrum SPA oraz bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjno-fizykalnych, który organizuje Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn już od ponad 10 lat. 

Lokalizacja: ul. Stroma 6, 43-450 Ustroń   
w Beskidzie Śląskim, w dolinie Jaszowca
Typ obiektu: hotel SPA & Wellness
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal
Cena pobytu (7 noclegów) od: 1330,- PLN
System pobytów: od niedzieli do niedzieli
Dojazd: autobusem/pociągiem do Ustroń Polana, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją

Kontakt:
Tel.: +48 33 854 25 59
E- mail: recepcja@mazowszemedispa.com


Więcej informacji o wczasach odchudzających w Mazowsze MEDI-SPA w Ustroniu na stronie: www.mazowszemedispa.com

Rosevia Resort & SPA

 

Obiekt Rosevia Resort & SPA położony jest tuż obok Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu 100-letniego lasu w pobliżu najstarszej w Polsce latarni morskiej.
Lokalizacja: ul. Rozewska 23, Rozewie, 84-104 Jastrzębia Góra
nad Morzem Bałtyckim, 200 m od plaży
Typ obiektu: Resort & Spa
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal
Cena pobytu 7 dni (6 noclegów) od: 1350,- PLN/ os
System pobytów: od niedzieli do soboty
Dojazd: pociągiem/autobusem do Władysławowa, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: 
  58 738 95 45, 725 033 320.

E- mail: recepcja@rosevia.pl, rezerwacje@rosevia.pl

 

Szczegółowe informacje o wczasach odchudzających organizowanych przez Rosevia Resort & Spa w Jastrzębiej Górze znajdują się na stronie: https://www.rosevia.pl/ 

 

Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu

Wczasy odchudzające Dr Bardadyn nad morzem w Kołobrzegu. Luksusowy hotel z doskonale wyposażonym centrum Spa i gabinetami zabiegowymi.

Lokalizacja: ul. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg 
nad Morzem Bałtyckim, 280 m od plaży
Typ obiektu: pięciogwiazdkowy hotel SPA & Wellness
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal i 1200 kcal
Cena pobytu 7 dni (6 noclegów) od: 2763,- PLN
Dojazd: pociągiem/autobusem do Kołobrzegu, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: +48 94 35 36 444 / 555 / 507 / 508
E- mail: rezerwacje@aquariusspa.pl

Szczegółowe informacje o wczasach odchudzających w AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu znajdziesz na stronie: www.aquariusspa.pl

Pensjonat *** Afrodyta Spa w Ośnie Lubuskim

Ekskluzywny ośrodek Spa malowniczo położony w otoczeniu pięknych lasów i czystych jezior Ośna Lubuskiego, zwanego również "Niebieską krainą". Wczasy odchudzające i niezwykle szeroki wybór zabiegów Spa.

Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 46, 69-220 Ośno Lubuskie 
na Pojezierzu Lubuskim, nad brzegiem jeziora
Typ obiektu: pensjonat Spa ***
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn dieta kcal: 800, 1000, 1200, 1600, 1500 cukrzycowa, 1200 bezglutenowa, weekendowa

Cena pobytu 6 dni (5 noclegów) od: 1502,- PLN
System pobytów: od niedzieli do piątku, weekendowe
Dojazd: autobusem lub pociągiem do Rzepina, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.:  +48 95 757 62 81 do 86
E-mail: rezerwacje@afrodyta-spa.pl


Wybierz wczasy odchudzające na Pojezierzu Lubuskim wśród Pakietów Afrodyta Spa prezentowanych na stronie: www.afrodyta-spa.pl

Hotel Fero Lux w Korbielowie

Komfortowy i kameralny obiekt położony w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. Najdłuższy staż w organizacji Wczasów Odchudzających Dr Bardadyn.

Lokalizacja: Korbielów, ul. Szczyrbok 62, 34-335 Krzyżowa 
w Beskidzie Żywieckim, u stóp góry Pilsko
Typ obiektu: hotel 
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal
Cena pobytu 8 dni (7 noclegów) sobota - sobota od: 1200,-PLN
System pobytów: od soboty do soboty, od marca do października
Dojazd: pociągiem do Bielska-Białej, Żywca lub Jeleśni, następnie autobusem do Korbielów Kamienna, transport z przystanku po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: +48 33 863 60 23
E- mail: recepcja@ferosystem.pl


Sprawdź szczegóły oferty wczasów odchudzających w Fero Lux  w Korbielowie na: www.ferosystem.pl

Sheraton Sopot Hotel*****

Specjalne pakiety wczasów odchudzających na indywidualne zamówienie w najbardziej luksusowym hotelu w Sopocie.

 

Lokalizacja: ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot 
nad Morzem Bałtyckim, bezpośrednio przy plaży
Typ obiektu: hotel Conference Center & Spa
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal
Oferta dostępna dla grup organizowanych przez zagranicznych touroperatorów
Cena pobytu: wyceniana według zamówienia
System pobytów: według życzenia
Dojazd: pociągiem/autobusem do Sopotu, samolotem do Gdańska, transport ze stacji/lotniska po uzgodnieniu z recepcją

 

W sprawie organizacji pobytu prosimy o kontakt z biurem Dr Bardadyn:
Tel.: +48 602 696 800
E- mail: office@drbardadyn.com
Strona internetowa: www.sheraton.pl/sopot

Hotel Bristol***** w Warszawie

Specjalne pakiety odchudzające na indywidualne zamówienie w najbardziej luksusowym hotelu w Warszawie.

 

Lokalizacja: ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa
Typ obiektu: Luxury Collection Hotel
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal
Oferta dostępna dla grup organizowanych przez zagranicznych touroperatorów
Cena pobytu: wyceniana indywidualnie według zamówienia
System pobytów: według życzenia
Dojazd: pociągiem/autobusem/samolotem do Warszawy, transport ze stacji/lotniska po uzgodnieniu z recepcją

 

W sprawie organizacji pobytu prosimy o kontakt z biurem Dr Bardadyn:
Tel.: +48 602 696 800
E- mail: office@drbardadyn.com
Strona internetowa: www.hotelbristolwarsaw.pl

 

 

 

 

 

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. *

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone