wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Wczasy odchudzające

Slimfanol

Naturalne tabletki wspomagające odchudzanie i oczyszczanie organizmu. Zamów teraz i schudnij!

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Wczasy odchudzające

 

Zapraszamy na Wczasy Odchudzające 

 

 

   Zastanawiasz się, jak szybko schudnąć? Pragniesz cieszyć się idealną sylwetką, pełnią energii i doskonałym samopoczuciem, ale wiesz już, jak trudno w codziennym życiu osiągnąć te cele?

   Zastosuj sprawdzony i najskuteczniejszy sposób na szybkie odzyskanie równowagi ciała i ducha, jakim jest wyjazd na wczasy odchudzające z dietą strukturalną, w których corocznie uczestniczą tysiące gości z całego świata!

 

 

Dlaczego warto pojechać na wczasy odchudzające?

wczasy-odchudzające

 

Wśród wielu powodów najważniejsze jest to, że wyjeżdżając na wczasy odchudzające w jednej chwili możesz zostawić za sobą wszystko, co przeszkadza w dbałości o formę, sylwetkę i zdrowie - pracę, domowe obowiązki, pośpiech i złe nawyki, które tak trudno skorygować w warunkach codziennego życia.

Wyjazd na turnus odchudzający to świetna okazja, aby zadbać o siebie. Wypocząć, a jednocześnie zmienić sposób odżywiania i zwiększyć aktywność fizyczną, by potem jak najdłużej cieszyć się z doskonałej figury, formy i samopoczucia. Według uczestników wczasy odchudzające są najlepszym sposobem wykorzystania urlopu.       


 

Czy turnusy odchudzające są tylko dla otyłych?

 

Zaskoczeniem dla każdego, kto po raz pierwszy przyjeżdża na wczasy odchudzające jest to, że uczestniczą w nich bardzo licznie osoby bez jakichkolwiek oznak nadwagi lub otyłości. Organizowane przez nas od kilkunastu lat wczasy odchudzające to propozycja dla wszystkich osób dbających o zdrowie i formę. Dlatego większość uczestników, którzy regularnie wracają na turnusy odchudzające zdążyła już schudnąć lub wybiera tę formę spędzania urlopu, by skuteczniej zadbać o zdrowie i od czasu do czasu resetować skutki popełnianych na co dzień błędów.


 

Czym są wczasy odchudzające Dr Bardadyn?

 

To połączenie idealnie zbilansowanych diet z zapewniającymi rewelacyjne efekty Ćwiczeniami odmładzającymi według "Kodów młodości" i innymi atrakcyjnymi formami aktywności fizycznej. Dodatkowo wczasy odchudzające to odnowa biologiczna i zabiegi kosmetyczne w Spa połączone z głębokim relaksem usuwające objawy przewlekłego zmęczenia i stresu, a także interesujące wykłady i praktyczne zajęcia z przyrządzania koktajli i dań diety strukturalnej prowadzone przez doświadczonych szefów kuchni.

wczasy-odchudzającewczasy-odchudzające

Jakie diety są dostępne na wczasach odchudzających Dr Bardadyn?

 

Najskuteczniejsze, sprawdzone i doskonalone od ponad 10 lat diety odchudzające, odmładzające i oczyszczające 800, 1200, 1600 i 2000 kcal w wersji tradycyjnej i wegetariańskiej opracowyane przez Dr Bardadyna, dzięki którym wymarzoną wagę osiąga się szybko, zdrowo, bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo. Do poszczególnych diet dostosowane są odpowiednie programy aktywności fizycznej i zestawy zabiegów spa, które razem tworzą programy oferowane jako wczasy, pakiety lub turnusy odchudzające.

 

 

Dlaczego turnusy odchudzające cieszą się od lat dużym zainteresowaniem?  

 

Odchudzanie w grupie, która wspiera i motywuje jest znacznie łatwiejsze! Niezwykle cenna jest też możliwość poznania i wymiany doświadczeń z innymi zwolennikami diety strukturalnej, którzy od lat z doskonałymi rezultatami stosują zalecenia Dr Bardadyna. We wszystkich ośrodkach organizujących nasze wczasy odchudzające przez lata utworzyły się grupy uczestników, którzy regularnie spotykają się w określonych terminach, bo nic tak nie łączy jak wspólnie odnoszone sukcesy.

 

 

Co zabrać ze sobą na wczasy odchudzające?

 

Niezbędny jest tylko zestaw sportowych strojów i obuwia dostosowany do wybranego programu i pory roku. Całą resztą zajmą się organizatorzy wczasów odchudzających, którzy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu naszych diet, ćwiczeń i zajęć edukacyjnych.   

Czy przed wyjazdem na wczasy odchudzające mam wykonać jakieś badania? 

 

Generalnie nie są one wymagane, ponieważ programy kuracji są w pełni zgodne z zaleceniami wiedzy medycznej i nauki o żywieniu człowieka (diety są dopuszczone do stosowania w placówkach sanatoryjnych). W przypadku osób chorych należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, a w wielu ośrodkach organizujących wczasy odchudzające istnieje dodatkowo możliwość konsultacji lekarskich.


 

Jak wczasy odchudzające wpływają na stan zdrowia?

 

Wypoczynek połączony z doskonale zbilansowaną dietą i odpowiednimi formami aktywności fizycznej prowadzi do narmalizacji masy ciała, co bardzo dobrze wpływa na stan zdrowia i samopoczucie. Ponadto badania wykonywane po wczasach odchudzających najczęściej wykazują zdecydowanie lepsze wyniki analiz dzięki leczniczym oddziaływaniom diet – następuje poprawa morfologii, obniżenie poziomu złego cholesterolu i wzrost frakcji HDL, normalizacja poziomu glukozy we krwi, a dodatkowo obserwowane jest ustępowanie zmian zapalnych i zwyrodnieniowych w tkankach, pobudzenie procesów regeneracji i odmładzania ustroju.

Wczasy odchudzające to także praktyczna nauka zasad prostego naturalnego stylu życia, który zapewnia wewnętrzną harmonię, energię, doskonałe samopoczucie i cofa zegar biologiczny nawet o ponad 10 lat. Dowiesz się też, jak organizować swój czas i odżywiać się po powrocie do domu, aby jak najdłużej zachować młodzieńczą sylwetkę i uniknąć ryzyka chorób cywilizacyjnych.


 

Ile można schudnąć podczas wyjazdu na wczasy odchudzające?

 

Podczas dwutygodniowego turnusu odchudzającego osoby ze znaczną otyłością chudną nawet ponad 6 kg. Jednak indywidualna utrata masy ciała, która zależy od wielu czynników - wyjściowej masy ciała, wieku, indywidualnego tempa przemiany materii i wreszcie od wybranej diety - może być bardzo różna. Wczasy odchudzające, podczas których dzienna utrata wagi wynosiła conajmniej 200 - 250 g należy uznać za udane.  

 

   Zapraszamy na wczasy odchudzające do luksusowych hoteli, ośrodków Spa i sanatoriów realizujących ProgramyZdrowotne na licencji Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn zlokalizowanych w najpiękniejszych miejscowościach wypoczynkowych i uzdrowiskach, które zapewniają idealne warunki do relaksu i dbałości o zdrowie.

 

   Prezentacja certyfikowanych obiektów organizujących Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn znajduje się poniżej. Szczegółowe informacje na temat planów pobytów, terminów oraz cen turnusów znajdują się na stronach internetowych poszczególnych ośrodków. Aby wyjechać na wczasy odchudzające należy dokonać rezerwacji kontaktując się bezpośrednio z wybranym ośrodkiem lub wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony.
 

Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu

Wczasy odchudzające Dr Bardadyn nad morzem w Kołobrzegu. Luksusowy hotel z doskonale wyposażonym centrum Spa i gabinetami zabiegowymi.

Lokalizacja: ul. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg 
nad Morzem Bałtyckim, 280 m od plaży
Typ obiektu: pięciogwiazdkowy hotel SPA & Wellness
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal i 1200 kcal
Cena pobytu 7 dni (6 noclegów) od: 2163,- PLN
Dojazd: pociągiem/autobusem do Kołobrzegu, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: +48 94 35 36 444 / 555 / 507 / 508
E- mail: rezerwacje@aquariusspa.pl

Szczegółowe informacje o wczasach odchudzających w AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu znajdziesz na stronie: www.aquariusspa.pl

Sanatorium SAN w Kołobrzegu

Jeden z najbardziej renomowanych i najchętniej odwiedzanych obiektów sanatoryjnych organizujących wczasy odchudzające nad polskim morzem. Bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych i wyszczuplających.

Lokalizacja: ul. Kasprowicza 17, 78-100 Kołobrzeg 
nad Morzem Bałtyckim, 200 m od plaży
Typ obiektu: sanatorium
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal i 1200 kcal
Cena pobytu 8 dni (7 noclegów) od: 1199,- PLN
System pobytów: od soboty do soboty
Dojazd: pociągiem/autobusem do Kołobrzegu, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: +48 94 352 64 41 do 48
E- mail: marketing@san.pl

 

Szczegółowe informacje o wczasach odchudzających organizowanych przez Sanatorium SAN w Kołobrzegu znajdują się na stronie: www.san.pl

Mazowsze Medi Spa w Ustroniu

Położony w malowniczym rejonie uzdrowiska Ustroń luksusowy ośrodek wypoczynkowy z nowoczesnym centrum SPA oraz bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjno-fizykalnych, który organizuje Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn już od ponad 10 lat. 

Lokalizacja: ul. Stroma 6, 43-450 Ustroń   
w Beskidzie Śląskim, w dolinie Jaszowca
Typ obiektu: hotel SPA & Wellness
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal, dieta weekendowa
Cena pobytu (7 noclegów) od: 1251,- PLN
System pobytów: od niedzieli do niedzieli
Dojazd: autobusem/pociągiem do Ustroń Polana, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją

Kontakt:
Tel.: +48 33 854 25 59
E- mail: recepcja@mazowszemedispa.com


Więcej informacji o wczasach odchudzających w Mazowsze MEDI-SPA w Ustroniu na stronie: www.mazowszemedispa.com

Hotel Fero Lux Spa*** w Korbielowie

Komfortowy i kameralny obiekt położony w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. Najdłuższy staż w organizacji Wczasów Odchudzających Dr Bardadyn.

Lokalizacja: Korbielów, ul. Szczyrbok 62, 34-335 Krzyżowa 
w Beskidzie Żywieckim, u stóp góry Pilsko
Typ obiektu: hotel SPA & Wellness
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, dieta weekendowa
Cena pobytu 6 dni (5 noclegów) niedziela - piątek od: 699,-PLN
System pobytów: od niedzieli do niedzieli, od marca do grudnia
Dojazd: pociągiem do Bielska-Białej, Żywca lub Jeleśni, następnie autobusem do Korbielów Kamienna, transport z przystanku po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.: +48 33 863 60 23
E- mail: recepcja@ferosystem.pl


Sprawdź szczegóły oferty wczasów odchudzających w Fero Lux Spa*** w Korbielowie na: www.ferosystem.pl

Pensjonat *** Afrodyta Spa w Ośnie Lubuskim

Ekskluzywny ośrodek Spa malowniczo położony w otoczeniu pięknych lasów i czystych jezior Ośna Lubuskiego, zwanego również "Niebieską krainą". Wczasy odchudzające i niezwykle szeroki wybór zabiegów Spa.

Lokalizacja: ul. Słubicka 50, 69-220 Ośno Lubuskie 
na Pojezierzu Lubuskim, nad brzegiem jeziora
Typ obiektu: pensjonat Spa ***
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, dieta weekendowa
Cena pobytu 6 dni (5 noclegów) od: 1128,- PLN
System pobytów: od niedzieli do piątku, weekendowe
Dojazd: autobusem lub pociągiem do Rzepina, transport ze stacji po uzgodnieniu z recepcją
Kontakt:
Tel.:  +48 95 757 62 81 do 86
E-mail: rezerwacje@afrodyta-spa.pl


Wybierz wczasy odchudzające na Pojezierzu Lubuskim wśród Pakietów Afrodyta Spa prezentowanych na stronie: www.afrodyta-spa.pl

Sheraton Sopot Hotel*****

Specjalne pakiety wczasów odchudzających na indywidualne zamówienie w najbardziej luksusowym hotelu w Sopocie.

 

Lokalizacja: ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot 
nad Morzem Bałtyckim, bezpośrednio przy plaży
Typ obiektu: hotel Conference Center & Spa
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal
Oferta dostępna dla grup organizowanych przez zagranicznych touroperatorów
Cena pobytu: wyceniana według zamówienia
System pobytów: według życzenia
Dojazd: pociągiem/autobusem do Sopotu, samolotem do Gdańska, transport ze stacji/lotniska po uzgodnieniu z recepcją

 

W sprawie organizacji pobytu prosimy o kontakt z biurem Dr Bardadyn:
Tel.: +48 602 696 800
E- mail: office@drbardadyn.com
Strona internetowa: www.sheraton.pl/sopot

Hotel Bristol***** w Warszawie

Specjalne pakiety odchudzające na indywidualne zamówienie w najbardziej luksusowym hotelu w Warszawie.

 

Lokalizacja: ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa
Typ obiektu: Luxury Collection Hotel
Dostępne Programy: Wczasy Odchudzające Dr Bardadyn: 800 kcal, 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal
Oferta dostępna dla grup organizowanych przez zagranicznych touroperatorów
Cena pobytu: wyceniana indywidualnie według zamówienia
System pobytów: według życzenia
Dojazd: pociągiem/autobusem/samolotem do Warszawy, transport ze stacji/lotniska po uzgodnieniu z recepcją

 

W sprawie organizacji pobytu prosimy o kontakt z biurem Dr Bardadyn:
Tel.: +48 602 696 800
E- mail: office@drbardadyn.com
Strona internetowa: www.hotelbristolwarsaw.pl

 

 

 

 

 

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. *

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone