wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Dieta strukturalna  »  Turystyka medyczna

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Turystyka medyczna

   
     Kuracje odchudzające na diecie strukturalnej przeprowadzane we współpracujących z nami hotelach spa można od pewnego czasu połączyć z atrakcyjnym programem wellness, rehabilitacją, zabiegami medycyny estetycznej i szeregiem innych typowo medycznych procedur. Szybka redukcja masy ciała i poprawa ogólnej formy sprzyja podejmowaniu leczenia przewlekłych dolegliwości i schorzeń. 


     Szczególnie goście przyjeżdżający na wczasy odchudzające i zdrowotne Dr Bardadyn z zagranicy, często z bardzo odległych krajów, starają się jak najpełniej wykorzystywać pobyt w Polsce dla poprawy ogólnego stanu zdrowia. 
 
Medical tourism
 
     W związku z rosnącym zainteresowaniem są obecnie organizowane w kilku kolejnych ośrodkach w całym kraju nowe atrakcyjne pakiety pobytowe połączone z programami diety Dr Bardadyn, a wkrótce zostanie uruchomiony portal internetowy pod nazwą MedicalTourism.Guide prezentujący pełną ofertę turystyki medycznej.  
Z wybranymi pakietami turystyki medycznej można już teraz zapoznać się w języku angielskim na www.drbardadyn.com oraz na www.drbardadyn.de w wersji niemieckojęzycznej.

 

Wróć

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone