wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Dieta strukturalna  »  Szkolenia i wykłady

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Szkolenia i wykłady


Przedstawiamy Państwu ofertę szkoleń i wykładów rozwijających kompetencje osobiste w zakresie prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Ich celem jest umożliwianie pełnego wykorzystywania indywidualnych predyspozycji w sferze aktywności umysłowej i fizycznej oraz prowadzenie skutecznej profilaktyki schorzeń cywilizacyjnych.


Wiedza i praktyczne porady przekazywane podczas szkoleń i wykładów pozwalają uczestnikom w krótkim czasie zwiększać zasoby energii, a także trwale polepszać stan zdrowia, samopoczucie i koncentrację.
Łatwe w codziennej realizacji wskazania żywieniowe, proste ćwiczenia i odpowiednie korekty stylu życia w krótkim czasie wyzwalają pełen potencjał osobistej aktywności, kreatywności i zaangażowania.

 

Wymarzona figura, świetna forma i samopoczucie na co dzień, to równocześnie lepsza wydajności pracy oraz wzrost poziomu satysfakcji zawodowej i ogólnej samooceny.

 

Dr Bardadyn inspiruje do doskonalenia stylu życia, a jednocześnie pokazuje jak szybko i skutecznie dokonać niezbędnej przemiany. Wskazuje jak zachowywać równowagę na różnych etapach kariery zawodowej i życia. Prezentuje zagadnienia work life balance w ujęciu poszerzonym o aspekty zdrowotne i medyczne.

Rozwój osobistych kompetencji w tej sferze to doskonała inwestycja na przyszłość. 

 

 

 

Proponowane tematy szkoleń:

 

1. Dieta i ćwiczenia, które pomagają być zawsze w formie

 

2. Jak osiągnąć i zachować idealną wagę

 

3. Wypalenie zawodowe, a styl życia


 

 

Tematy wykładów:

 

1. Jak schudnąć szybko i zdrowo?

 

2. Jak obniżyć swój wiek biologiczny o 10 lat?


 

Szkolenia i wykłady odbywają się na zamówienia firm, instytucji, uczelni, bibliotek publicznych, domów kultury i organizatorów indywidualnych.

Zapytania dotyczące dostępnych terminów i szczegółów organizacyjnych prosimy składać na adres mailowy: biuro@drbardadyn.com lub kontaktować się pod numerem telefonu: +48 600 983 700

 

Wróć

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone