wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

dieta 1200 kcal jadłospis

 

 

 

 

Jadłospisy Tygodniowe 

 

 

 

 

         Jadłospisy Odchudzające i Zdrowotne opracowywane przez twórcę diety strukturalnej Dr Marka Bardadyna, to profesjonalne 14-dniowe diety do użytku indywidualnego, które możesz zacząć stosować już wkrótce bez kłopotliwych badań i analiz.

 

Jadłospisy Dr Bardadyn są idealnie zbilansowane i w pełni zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i normami żywieniowymi obowiązującymi w Unii Europejskiej i USA. Od wielu lat z doskonałymi rezultatami są stosowane podczas wczasów odchudzających z dietą strukturalną oraz przez tysiące zwolenników diety w Europie, USA i wielu innych krajach na całym świecie.

Dołącz do grona użytkowników diety strukturalnej, która przy minimalnej kaloryczności zapewniają maksymalne dawki najcenniejszych składników odżywczych – naturalnych witamin, minerałów i przeciwutleniaczy – zbilansowanych w idealnych dla współczesnego człowieka proporcjach.

 

 

Jadłospisy Diety Strukturalnej do użytku domowego to:

 • profesjonalne jadłospisy od 800 do 2000 kcal w układzie 2-tygodniowym zawierające szczegółowe przepisy kulinarne oraz wskazówki dotyczące przyrządzania dietetycznych dań i koktajli,
   
 • możliwość wielokrotnego powtarzania 14-dniowych programów kuracji, aż do uzyskania prawidłowej masy ciała i innych oczekiwanych efektów zdrowotnych,
   
 • listy zakupów, tabele do kontrolowania rezultatów kuracji oraz porady Dr Bardadyna na temat zdrowego stylu życia i odżywiania,
   
 • zestaw kilkunastominutowych ćwiczeń na podstawie „Kodów młodości”, które stymulują przemianę materii oraz procesy regeneracji i odmładzania tkanek,
   
 • szybkie i bezpieczne odchudzanie bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo dzięki idealnemu zbilansowaniu diet.  

 

 


Jadłospisy Diety Strukturalnej, to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady zdrowotnej i żywieniowej na odległość, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.

 

  

Wybierz i zamów Jadłospis!


 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Niskokaloryczna dieta o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Jadłospis zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis 1200 kcal zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kalorii pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis Tygodniowy polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis Tygodniowy dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego, systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis 1500 kcal

Jadłospis do stosowania w leczeniu cukrzycy typu 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje normalizację masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta na caly tydzień dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych. Dieta ze zredukowaną zawartością cukru, nie zawiera produktów mięsnych. Wzmacnia organizm i stymuluje system odpornościowy do walki z chorobą.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone