wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

dieta 800 kcal jadłospis

 

 

Jadłospisy Tygodniowe

Diet Odchudzających 

i Leczniczych

 

 

 

 

 

 

 

     Jadłospisy diet leczniczych opracowane przez Dr Marka Bardadyna, to sprawdzone 2-tygodniowe programy zdrowotne do użytku domowego, które możesz zacząć stosować już wkrótce bez kłopotliwych badań i analiz.

 

     Od wielu lat nasze Jadłospisy Tygodniowe są z doskonałymi rezultatami stosowane podczas wczasów odchudzających i zdrowotnych Dr Bardadyn oraz przez tysiące pacjentów w Polsce i wielu krajach na całym świecie. Każdy Jadłospis Tygodniowy Dr Bardadyn jest opracowany w celu wspomagania leczenia i profilaktyki konkretnych schorzeń, dlatego jest idealnie zbilansowany oraz w pełni zgodny z aktualnym stanem wiedzy medycznej i normami w zakresie żywienia człowieka obowiązującymi w UE i USA.

 

     Wybierz Jadłospis Tygodniowy dla siebie i dołącz do grona użytkowników najskuteczniejszych profesjonalnych diet medycznych, które przy minimalnej kaloryczności zapewniają maksymalne dawki najcenniejszych składników odżywczych – naturalnych witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy, najwyższej jakości białka, złożonych węglowodanów, niezbędnych nienasyconych tłuszczy, błonnika – zbilansowanych w idealnych dla współczesnego człowieka proporcjach.


 

odchudzanie jadłospisProfesjonalne Jadłospisy Tygodniowe do użytku domowego to:
 

- najskuteczniejsze wspomaganie leczenia i profilaktyki wielu schorzeń,

- szybkie i bezpieczne odchudzanie bez poczucia głodu, osłabienia, depresji i efektu jo-jo dzięki trwałemu przyspieszeniu tempa przemiany materii,

- tempo odchudzania nawet do 3-4 kg/tydz

najszybsza redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszanie obwodu brzucha spośród wszystkich diet odchudzających,

proste w przygotowaniu pyszne dietetyczne dania, które w nieco większych porcjach zje z apetytem cała rodzina,

możliwość wielokrotnego powtarzania kuracji w celu uzyskania planowanej masy ciała i zamierzonych efektów zdrowotnych,

doskonałe rezultaty zdrowotne - oczyszczenie organizmu z toksyn i odmłodzenie tkanek, przypływ energii, doskonałe samopoczucie i szybka poprawa wyników analiz - obniżenie złego i wzrost poziomu dobrego cholesterolu, normalizacja poziomu glukozy i poprawa morfologii,

- bardzo szybko zauważalna poprawa stanu cery, włosów i paznokci,

- niemal natychmiastowe wyszczuplenie sylwetki dzięki lepszemu odwadnianiu i usuwaniu skłonności do obrzęków tkanek,

- nasze Jadłospisy, to kompleksowe 2-tygodniowe Programy Odchudzania i Zdrowotne zawierające: Jadłospis w wersji tradycyjnej i wegetariańskiej z planem posiłków i szczegółowymi przepisami przyrządzania dań na cały tydzień, praktyczne Porady Dr Marka Bardadyna, Zestaw Ćwiczeń wzmacniających organizm i przyspieszających metabolizm, Listę zakupów oraz Instrukcję korzystania z Programu i Tabelę do samodzielnej kontroli efektów kuracji

 


Każdy Jadłospis Tygodniowy opracowany przez Dr Marka Bardadyna, to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady lekarskiej i dietetycznej na odległość, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.
Wybierz i zamów Dietę dla siebie, by szybko schudnąć, poczuć się lepiej i poprawić wyniki badań.
 


 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Jadłospis zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii. Pomimo efektu szybkiego chudnięcia nie występuje efekt jo-jo.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis 1200 kcal zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kalorii pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis Tygodniowy polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis Tygodniowy dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego i systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis

Jadłospis do stosowania w profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 1 i 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje normalizację masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta na caly tydzień dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis Tygodniowy stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych i zwyrodnieniowych. Zawiera produkty o maksymalnej zawartości przeciwutleniaczy chroniących komórki przed uszkodzeniami. Wzmacnia odporność organizmu.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone