wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

dieta 1200 kcal jadłospis

 

 

 

 

Jadłospisy Tygodniowe 

 

Dr. Bardadyn Diet Clinic

 

 

 

        Doskonale znane z relacji mediów kuracje odchudzające, oczyszczające i lecznicze według Programów Dr. Bardadyn Diet Clinic, którym ze świetnymi rezultatami poddają się raz po raz gwiazdy show biznesu, celebryci, znani politycy i sportowcy z łatwością przeprowadzisz teraz samodzielnie w domu.   

 

     Idealnie zbilansowane Jadłospisy Dr. Bardadyn Diet Clinic stosowane od lat w renomowanych klinikach, ośrodkach spa i sanatoriach w Polsce, Niemczech, USA, Kanadzie, Dubaju, Katarze i wielu innych krajach na całym świecie są obecnie dostępne także w specjalnej wersji do użytku domowego zawierającej wszystkie materiały i informacje, których potrzebujesz, aby szybko, skutecznie i zdrowo schudnąć oraz uzyskać wiele innych doskonałych efektów zdrowotnych.

W jednej przesyłce, bez kłopotliwych wielokrotnych wizyt i analiz, otrzymasz kompletne know-how do natychmiastowego zastosowania.

 

Jadłospisy Dr. Bardadyn Diet Clinic do użytku domowego to:

  • opracowane przez lekarzy i dietetyków profesjonalne jadłospisy od 800 do 2000 kcal w układzie 2-tygodniowym zawierające szczegółowe przepisy kulinarne oraz wskazówki dotyczące przyrządzania dietetycznych dań i koktajli prezentowane w przejrzystym formacie książki kucharskiej
  • precyzyjnie określona gramatura i kaloryczność poszczególnych posiłków dzięki czemu uzyskujesz teraz możliwość rzeczywiście skutecznego kontrolowania swojego sposobu odżywiania
  • możliwość wielokrotnego powtarzania 14-dniowych kuracji, aż do uzyskania prawidłowej masy ciała i innych oczekiwanych efektów zdrowotnych 
  • listy zakupów umożliwiające łatwe kupowanie i pełne wykorzystywanie wszystkich produktów spożywczych stosowanych podczas poszczególnych kuracji 
  • tabele wyników i wskazówki dotyczące prawidłowego kontrolowania rezultatów odchudzania
  • praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania ułatwiające eliminowanie szkodliwych dla zdrowia nawyków 
  • zestaw unikalnych kilkuminutowych ćwiczeń według „Kodów młodości”, które stymulują przemianę materii, a także przyspieszają oczyszczanie organizmu oraz procesy regeneracji i odmładzania tkanek
  • szybkie tempo odchudzania do 0,5 kg dziennie bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo dzięki idealnemu zbilansowaniu diet i świeżym naturalnym koktajlom o działaniu stymulującym przemianę materii  

 

Jadłospisy Dr. Bardadyn Diet Clinic to już od 2006 roku NUMER 1 wśród profesjonalnych programów dietetycznych do użytku domowego, które są dostępne także w wersjach angielsko- i niemieckojęzycznej. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników naszych diet i zacznij odżywiać się według najwyższych standardów medycznych i żywieniowych zgodnych z normami obowiązującymi w UE i USA.

 

diet clinic

 

Profesjonalne Programy Dietetyczne Dr. Bardadyn Diet Clinic, to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady zdrowotnej i żywieniowej na odległość, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.

 

 

 

Wybierz i zamów Jadłospis! 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Jadłospis zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis 1200 kcal zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kalorii pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis Tygodniowy polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis Tygodniowy dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego, systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis

Jadłospis do stosowania w leczeniu cukrzycy typu 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje normalizację masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta na caly tydzień dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis stosowany w leczeniu chorób nowotworowych. Dieta ze zredukowaną zawartością cukru i innych substancji "odżywiających" komórki rakowe. Wzmacnia ogólnie i stymuluje system odpornościowy do walki z chorobą.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone