wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

dieta 1200 kcal jadłospis

 

Jadłospisy Tygodniowe 


Dr. Bardadyn Diet Clinic


 

 

     Kuracje na dietach odchudzających, oczyszczających i leczniczych, o których dowiadujesz się obserwując metamorfozy gwiazd show biznesu, celebrytów, znanych polityków i sportowców, z łatwością przeprowadzisz teraz samodzielnie w domu.   

 

     Idealnie zbilansowane Jadłospisy Dr. Bardadyn Diet Clinic stosowane od lat w renomowanych klinikach, ośrodkach spa i sanatoriach w Polsce, Niemczech, USA, Kanadzie, Dubaju, Katarze i wielu innych krajach na całym świecie są teraz dostępne w specjalnej wersji do użytku domowego zawierającej wszystkie materiały i informacje, których potrzebujesz, aby szybko, skutecznie i zdrowo schudnąć oraz uzyskać wiele innych doskonałych efektów zdrowotnych.

W jednej przesyłce, bez kłopotliwych wielokrotnych wizyt i analiz, otrzymasz kompletne know-how do natychmiastowego zastosowania.

 

Jadłospisy Dr. Bardadyn Diet Clinic do użytku domowego to:

  • opracowane przez lekarzy i dietetyków profesjonalne jadłospisy od 800 do 2000 kcal w układzie 2-tygodniowym zawierające szczegółowe przepisy kulinarne oraz wskazówki dotyczące przyrządzania dietetycznych dań i koktajli prezentowane w przejrzystym formacie książki kucharskiej
  • precyzyjnie określona gramatura i kaloryczność poszczególnych posiłków dzięki czemu uzyskujesz teraz możliwość rzeczywiście skutecznego kontrolowania swojego sposobu odżywiania
  • możliwość wielokrotnego powtarzania 14-dniowych kuracji, aż do uzyskania prawidłowej masy ciała i innych oczekiwanych efektów zdrowotnych 
  • listy zakupów umożliwiające łatwe nabywanie i 100% wykorzystywanie produktów spożywczych potrzebnych podczas poszczególnych kuracji 
  • tabele wyników i wskazówki dotyczące prawidłowego kontrolowania rezultatów odchudzania
  • praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania ułatwiające eliminowanie złych nawyków i wprowadzanie korzystnych zachowań prozdrowotnych  
  • zestaw unikalnych kilkuminutowych ćwiczeń według „Kodów młodości”, które stymulują przemianę materii, przyspieszają oczyszczanie organizmu oraz procesy regeneracji i odmładzania tkanek
  • szybkie tempo odchudzania do 0,5 kg dziennie bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo dzięki idealnemu zbilansowaniu diet i świeżym naturalnym koktajlom niezwykle skutecznie stymulującym przemianę materii  

 

Jadłospisy Dr. Bardadyn Diet Clinic to już od 2006 roku NUMER 1 wśród profesjonalnych programów dietetycznych do użytku domowego, które są dostępne także w wersjach angielsko- i niemieckojęzycznej. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników naszych diet i zacznij odżywiać się według najwyższych standardów medycznych i żywieniowych zgodnych z normami obowiązującymi w UE i USA.

 

 

Profesjonalne Programy Dietetyczne Dr. Bardadyn Diet Clinic, to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady na odległość, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.

 

 

 

Wybierz i zamów Jadłospis! 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Jadłospis zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis 1200 kcal zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kalorii pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis Tygodniowy polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis Tygodniowy dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego i systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis

Jadłospis do stosowania w profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 1 i 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje normalizację masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta na caly tydzień dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis Tygodniowy stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych i zwyrodnieniowych. Zawiera produkty o maksymalnej zawartości przeciwutleniaczy chroniących komórki przed uszkodzeniami. Wzmacnia odporność organizmu.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone