wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Dieta strukturalna  »  Dr Marek Bardadyn

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Dr Marek Bardadyn

Dr Bardadyn, dieta strukturalna

   

 

 

 

 

 

 

 

 

     Dieta strukturalna została opracowana przez lekarza bariatrę Dr Marka Bardadyna, specjalistę w dziedzinie odchudzania, żywienia, medycyny anti-aging, fizjologii treningu sportowego oraz profilaktyki i terapii schorzeń cywilizacyjnych. Dr Bardadyn jest autorem popularnych rubryk porad medycznych w poczytnych czasopismach (m.in. Świat & Ludzie, Zwierciadło), a także ekspertem w zakresie zdrowego stylu życia i odżywiania od lat współpracującym z popularnymi stacjami telewizyjnymi. Dr Bardadyn realizuje również autorskie programy telewizyjne i radiowe o zdrowym stylu życia.

Z jego porad korzystają znane osobistości polityki, sportu i show-biznesu z kraju i zagranicy. Dużym zainteresowaniem cieszą się popularnonaukowe wykłady Dr Bardadyna, promujące zasady zdrowego stylu życia i odżywiania.   

 

     Dr Marek Bardadyn jest autorem bestsellerowych książek na temat zdrowego odżywiania – Kody młodości /REBIS 2006/, Odchudzanie weekendowe /REBIS 2007/, Odchudzająca książka kucharska /REBIS 2008/, Nałóg jedzenia /REBIS 2011/, Odmładzająca książka kucharska /REBIS 2012/ oraz Koktajle odchudzające /REBIS 2015/.

 

     Kody młodości ukazały się także w języku angielskim pod tytułem The Codes of Youth przyczyniając się, podobnie jak wydawane w językach angielskim i niemieckim Jadłospisy, do sukcesów diety w Europie, USA, Kanadzie, Australii i wielu innych krajach. 

Wróć

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone