wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Dietetyczne przepisy

Slimfanol

Naturalne tabletki wspomagające odchudzanie i oczyszczanie organizmu. Zamów teraz i schudnij!

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Dietetyczne przepisy

Przepisy na pyszne dietetyczne dania prezentowane w tym dziale zostały zaczerpnięte z programów diet odchudzających i zdrowotnych Dr Bardadyn oferowanych w luksusowych ośrodkach spa, renomowanych hotelach, a także z jadłospisów dostępnych w formie diet dla indywidualnych użytkowników, które pozawają na łatwe samodzielne przeprowadzanie kuracji odchudzających i oczyszczających w warunkach domowych. Wiecej przepisów na dietetyczne dania znajdziesz w prezentowanej obok najnowszej książce Dr Marka Bardadyna, która została zatytuowana właśnie Dietetyczne przepisy. 

 

Podstawową zaletą prezentowanych przepisów jest, poza walorami smakowymi i zdrowotnymi, ich doskonałe zbilansowanie. Dzięki temu przy stosunkowo niskiej kaloryczności zapewniają bardzo duże dawki najcenniejszych składników odżywczych - złożonych węglowodanów, najwyższej jakości białka, zdrowych tłuszczy, błonnika i maksymalnych ilości naturalnych witamin i minerałów.

 

Tak skomponowane dania są praktycznie pozbawione pustych kalorii, a energia której dostarczają moż być wykorzystywana przez wiele godzin, co zapewnia długotrwałe poczucie sytości, wzmocnienie i doskonałe samopoczucie. A częste sięganie po dietetyczne przepisy sprawia, że obniża się masa ciała i ustępują skłonności do tycia.

 

Dietetyczne przepisy diety strukturalnej przełamują stereotyp, według którego stosowanie diety musi wiązać się z ograniczeniami, wyrzeczeniami i jest rozwiązaniem jedynie na jakiś czas. 

Przekonują, że zdrowe dietetyczne dania pozwalają odkrywać nowe fascynujące smaki, a ich samodzielne przyrządzanie i własne modyfikacje mogą stawać się pasją, która trwale zmienia sposób odżywiania i styl życia.
 

 

Bon Appétit!

 

Szybko i zdrowo

pyszne dania, które przygotujesz w kilka minut

Koktajle

minimum kalorii, maksimum wartości odżywczych

Sałatki

bogactwo naturalnych witamin i minerałów

Zupy

kremy lekkie i proste w przygotowaniu

Dietetyczny lunch

wartościowe dania dla dbających o linię

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone