wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Catering dietetyczny

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Catering dietetyczny

Catering dietetyczny, czyli gotowe dania diety strukturalnej z dostawą do domu i biura.

catering_dietetyczny_warszawa   Zadbaj o swoje odżywianie w najlepszy z możliwych sposobów. Zamów catering dietetyczny Dr Bardadyn i korzystaj z najskuteczniejszych diet odchudzających, oczyszczających i odmładzających opracowanych przez autorytet z dziedziny żywienia – Dr Marka Bardadyna – twórcę diety strukturalnej, autora bestsellerów: „Kody młodości”, „Odchudzanie weekendowe”, „Odchudzająca Książka Kucharska”, „Odmładzająca Książka Kucharska”, „Nałóg jedzenia” oraz "Koktajle odchudzające".
 
   Do Twojego domu lub biura dostarczymy kompletną dietę na cały dzień (5 posiłków), która nie wymaga gotowania oraz dodatkowych zakupów spożywczych. Dysponujemy największym obszarem dostaw dla prawie połowy ludności Polski. Nasz catering dietetyczny obejmuje miasta - Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot.    
Catering dietetyczny polecamy osobom, które cenią wygodę oraz najwyższą jakość posiłków. 
 
catering_dietetyczny_warszawa_dieta_z_dowozem   Wszystkie diety składają się ze specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych produktów strukturalnych, charakteryzujących się maksymalnymi dawkami witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy i błonnika, które przyspieszają przemianę materii oraz stymulują procesy oczyszczania organizmu. Dzięki temu skutecznie obniżają masę ciała oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych.
Diety są w pełni zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i nauki o żywieniu. Zbierają bardzo dobre oceny pod względem walorów smakowych i są już obecnie dostępne w 14-dniowych cyklach do wielokrotnego powtarzania.  


   Diety dostarczane w cateringu dietetycznym są w pełni komplementarne z dietami stosowanymi podczas Wczasów odchudzających Dr Bardadyn i Jadłospisami do użytku domowego Polikliniki Dr Bardadyn, co umożliwia bezproblemową kontynuację kuracji w różnych okolicznościach. Wszystkie diety są dostępne w wersji tradycyjnej oraz wegetariańskiej – do wyboru.
Czy dbałość o idealną sylwetkę i zdrowie może być jeszcze prostsza?


Catering Dietetyczny Dr Bardadyn oferuje następujące gotowe diety z dostawą do domu i biura:

Dieta 800 kcal Intensywnie Odchudzająca
Dieta dla osób, którym zależy na szybkiej utracie dużej ilości kilogramów. Mimo niskiej dawki kalorii przyspiesza tempo przemiany materii, dzięki specjalnemu doborowi produktów strukturalnych i Eliksirów Młodości. Zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych. Stosuj ją maksymalnie 3-4 tygodnie, a następnie w razie potrzeby powtarzaj kuracje po tygodniowym zwiększeniu wartości energetycznej diety do około 1200 kcal.  

catering_dietetyczny_warszawa

Dieta 1200 kcal Oczyszczająco – Odchudzająca
Dieta pozwala trwale schudnąć i przyjemnie zmienić nawyki żywieniowe. Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Zawiera maksymalne dawki witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy i błonnika. Może być stosowana długotrwale, aż do osiągnięcia pożądanej masy ciała lub jako podstawa zdrowego żywienia dla osób, którym brakuje czasu na samodzielne gotowanie.

catering_dietetyczny

Dieta 1600 kcal Odmładzająco – Regenerująca
Dieta o działaniu odmładzającym organizm i stymulującym procesy regeneracji ustroju. Polecana osobom potrzebującym wzmocnienia podczas leczenia i w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach. Odpowiednia dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia lub jako kontynuacja kuracji odchudzających w okresie stabilizacji masy ciała.  Powoduje wzrost sił witalnych i poprawę stanu skóry, włosów i paznokci. Nie ma ograniczeń czasowych okresu stosowania. 

catering_dietetyczny_warszawa

   W zestawie 5 posiłków znajdziesz najbardziej popularne koktajle opracowane przez Dr Marka Bardadyna - m.in. przyspieszający przemianę materii, oczyszczający organizm z toksyn, przeciwzmarszczkowy o działaniu stymulującym syntezę kolagenu i antystresowy.

   Posiłki pakowane są w dyskretne ekologiczne torby oraz estetyczne pojemniki przystosowane do piekarników i mikrofalówek, apetycznie podane i dostarczane pod wskazany adres.

   Do pierwszego zestawu posiłków dołączamy pakiet rad i wskazówek na temat odchudzania od Dr Marka Bardadyna (w tym Plan posiłków, Porady Dr Bardadyna dotyczące stosowania diety, Listę produktów strukturalnych, Ćwiczenia Odmładzające oraz Tabelę kontroli efektów kuracji).


 

Catering dietetyczny Dr Bardadyn dostępny jest na terenie:
(kliknij na nazwę obszaru poniżej, aby zobaczyć mapę obszaru dostaw oraz godziny dostaw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamów catering dietetyczny Dr Bardadyn:

  • wypełnij poniższy formularz zamówienia 
  • lub zadzwoń do nas pod numer +48 22 833 71 18 od Pn do Pt w godz. 9-16.

Minimalne zamówienie to 5 dni diety. Data pierwszej dostawy może odbyć się nie wcześniej niż 2 dni robocze od daty wpłynięcia płatności. Po otrzymaniu płatności, zamówienie przekażemy do dostawcy, który skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia godziny dostaw.* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 

Wybór obszaru dostawy:

Dane zamawiającego:

Adres dostawy:

Dodatkowy adres dostawy:

Wybór diety:


(nie wcześniej niż 2 dni robocze od daty wpłynięcia płatności)


(minimum 5 dni)

Od poniedziałku do piątku
Od poniedziałku do niedzieli

Wybór metody płatności *:

Przelewem tradycyjnym (cała Polska) lub gotówką (tylko Warszawa)

Przelewem elektronicznym (eCard)

Kartą kredytową

Regulamin:

Oświadczam, że akceptuję Regulamin Catering Dr Bardadyn - czytaj treść *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówień i dalszej obsługi, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. *

Łączna kwota do zapłaty: PLN

Catering Dr Bardadyn prowadzony jest przez:
Dr Bardadyn, z siedzibą 01-633 Warszawa, ul. Gdańska 3 lok.14,
NIP. 525-107-67-82, REGON. 011921740.


Regulamin Catering Dr Bardadyn

 

1. Dostawy posiłków odbywają się na podstawie formularza zamówienia.
 

2. Dostawy posiłków realizowane są jedynie na obszarach dostaw, które zaznaczono na mapach na stronie www.dietastrukturalna.pl. Przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie, czy adres dostawy leży w obszarze dostaw.
 

3. Koszt jednego dnia diety wraz z dostawą wynosi 69 zł (z wyłączeniem promocji).
 

4. Minimalne zamówienie to 5 dni diety.
 

5. Płatności za dietę należy dokonać z góry, wybierając jedną z poniższym metod płatności:

6. Data pierwszej dostawy może odbyć się nie wcześniej niż 2 dni robocze od daty wpłynięcia płatności za zamówioną dietę na konto Dr Bardadyn lub od daty płatności gotówką w biurze Dr Bardadyn. Można przyspieszyć rozpoczęcie dostaw przesyłając na adres: info@dietastrukturalna.pl potwierdzenie przelewu za zamówienie.
 

7. Datę rozpoczęcia oraz godziny dostaw ustala z Zamawiającym telefonicznie Dostawca po wpłynięciu opłaty za dietę.
 

8. Dostawy odbywają się 5 lub 6 razy w tygodniu (w piątek na 3 dni lub w sobotę na 2 dni). Na obszarach: Kraków, Katowice i aglomeracja śląska dostawy odbywają się co drugi dzień.
 

9. Do czasu spożycia prosimy przechowywać posiłki w lodówce (temp. 2-8 st. C). W przeciwnym razie nie gwarantujemy najwyższej jakości oraz świeżości dań.
 

10. Zamawiający może, po uzgodnieniu z Dr Bardadyn (z dwudniowym wyprzedzeniem), zawiesić dostawy na wskazany adres lub zmienić adres dostawy na inny adres wchodzący w obszar dostaw zaznaczony na mapie na stronie www.dietastrukturalna.pl . Ilość posiłków przypadająca na okres zawieszenia dostaw zostanie dostarczona we wskazanym przez Zamawiającego terminie. Jeżeli Zamawiający nie powiadomi o zawieszeniu dostaw w/w terminie, to dieta w tych dniach przepada.
 

11. Wszystkie zmiany (rodzaju diety, adresu dostawy czy zawieszenie dostaw) potwierdzane są drogą e-mailową przez Dr Bardadyn na adres e-mail Klienta podany podczas składania zamówienia.
 

12. Jeżeli mają Państwo schorzenia, które warunkują sposób odżywiania, prosimy o skonsultowanie się z lekarzem przed złożeniem zamówienia. Akceptacja regulaminu jest jednoznaczna z potwierdzeniem przez Państwa, że nie mają Państwo przeciwwskazań do stosowania diety strukturalnej.
 

13. Jeżeli mają Państwo alergię pokarmową, prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia, w celu ustalenia, czy możemy dostosować dietę do Państwa wymagań.


 

Catering dietetyczny realizujemy na obszarze m.in.: Warszawy, Łomianek, Pruszkowa, Raszyna, Piaseczna, Konstancina-Jeziornej, Ząbek oraz Marek

Dietę dostarczamy codziennie w godzinach porannych. W sobotę realizujemy dostawę diety na sobotę i niedzielę. Dokładny obszar, na którym dowozimy diety, znajduje się na mapie poniżej.

Godziny dowozu diet ustalane są indywidualnie z dostawcą. Preferowane godziny dostaw prosimy wpisać w formularzu w rubryce "uwagi".

 

 

 

 

 

 


 

Catering dietetyczny realizujemy na obszarze Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Dokładny obszar, na którym dowozimy diety, znajduje się na mapie poniżej.

 

Godziny dowozu diet ustalane są indywidualnie z dostawcą. Preferowane godziny dostaw prosimy wpisać w formularzu w rubryce "uwagi".

 
 

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone