wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Catering dietetyczny

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Catering Dr Bardadyn prowadzony jest przez:
Dr Bardadyn, z siedzibą 01-633 Warszawa, ul. Gdańska 3 lok.14,
NIP. 525-107-67-82, REGON. 011921740.


Regulamin Catering Dr Bardadyn

 

1. Dostawy posiłków odbywają się na podstawie formularza zamówienia.
 

2. Dostawy posiłków realizowane są jedynie na obszarach dostaw, które zaznaczono na mapach na stronie www.dietastrukturalna.pl. Przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie, czy adres dostawy leży w obszarze dostaw.
 

3. Koszt jednego dnia diety wraz z dostawą wynosi 69 zł (z wyłączeniem promocji).
 

4. Minimalne zamówienie to 5 dni diety.
 

5. Płatności za dietę należy dokonać z góry, wybierając jedną z poniższym metod płatności:

6. Data pierwszej dostawy może odbyć się nie wcześniej niż 2 dni robocze od daty wpłynięcia płatności za zamówioną dietę na konto Dr Bardadyn lub od daty płatności gotówką w biurze Dr Bardadyn. Można przyspieszyć rozpoczęcie dostaw przesyłając na adres: info@dietastrukturalna.pl potwierdzenie przelewu za zamówienie.
 

7. Datę rozpoczęcia oraz godziny dostaw ustala z Zamawiającym telefonicznie Dostawca po wpłynięciu opłaty za dietę.
 

8. Dostawy odbywają się 5 lub 6 razy w tygodniu (w piątek na 3 dni lub w sobotę na 2 dni). Na obszarach: Kraków, Katowice i aglomeracja śląska dostawy odbywają się co drugi dzień.
 

9. Do czasu spożycia prosimy przechowywać posiłki w lodówce (temp. 2-8 st. C). W przeciwnym razie nie gwarantujemy najwyższej jakości oraz świeżości dań.
 

10. Zamawiający może, po uzgodnieniu z Dr Bardadyn (z dwudniowym wyprzedzeniem), zawiesić dostawy na wskazany adres lub zmienić adres dostawy na inny adres wchodzący w obszar dostaw zaznaczony na mapie na stronie www.dietastrukturalna.pl . Ilość posiłków przypadająca na okres zawieszenia dostaw zostanie dostarczona we wskazanym przez Zamawiającego terminie. Jeżeli Zamawiający nie powiadomi o zawieszeniu dostaw w/w terminie, to dieta w tych dniach przepada.
 

11. Wszystkie zmiany (rodzaju diety, adresu dostawy czy zawieszenie dostaw) potwierdzane są drogą e-mailową przez Dr Bardadyn na adres e-mail Klienta podany podczas składania zamówienia.
 

12. Jeżeli mają Państwo schorzenia, które warunkują sposób odżywiania, prosimy o skonsultowanie się z lekarzem przed złożeniem zamówienia. Akceptacja regulaminu jest jednoznaczna z potwierdzeniem przez Państwa, że nie mają Państwo przeciwwskazań do stosowania diety strukturalnej.
 

13. Jeżeli mają Państwo alergię pokarmową, prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia, w celu ustalenia, czy możemy dostosować dietę do Państwa wymagań.


 

Catering dietetyczny realizujemy na obszarze m.in.: Warszawy, Łomianek, Pruszkowa, Raszyna, Piaseczna, Konstancina-Jeziornej, Ząbek oraz Marek

Dietę dostarczamy codziennie w godzinach porannych. W sobotę realizujemy dostawę diety na sobotę i niedzielę. Dokładny obszar, na którym dowozimy diety, znajduje się na mapie poniżej.

Godziny dowozu diet ustalane są indywidualnie z dostawcą. Preferowane godziny dostaw prosimy wpisać w formularzu w rubryce "uwagi".

 

 

 

 

 

 


 

Catering dietetyczny realizujemy na obszarze Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Dokładny obszar, na którym dowozimy diety, znajduje się na mapie poniżej.

 

Godziny dowozu diet ustalane są indywidualnie z dostawcą. Preferowane godziny dostaw prosimy wpisać w formularzu w rubryce "uwagi".

 
 

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone